Joseline Kelly
| Born | March 22, 1997 |
|---|---|
| Birthplace | Atlanta, Georgia, United States |
| Ethnicity | Caucasian |
| Hair color | Brown |
| Eye color | Brown |
| Height | 5'4" (162 cm) |
| Weight | 105 lbs (48 kg) |
| Body type | Slim |
| Measurements | 34-24-34 |
| Bra/Cup size | 32B |
| Boobs | Real/Natural |
| Born | March 22, 1997 |
|---|---|
| Birthplace | Atlanta, Georgia, United States |
| Ethnicity | Caucasian |
| Hair color | Brown |
| Eye color | Brown |
| Height | 5'4" (162 cm) |
| Weight | 105 lbs (48 kg) |
| Body type | Slim |
| Measurements | 34-24-34 |
| Bra/Cup size | 32B |
| Boobs | Real/Natural |