Jill Kassidy
| Born | February 18, 1996 |
|---|---|
| Birthplace | Dallas, Texas, United States |
| Ethnicity | Caucasian |
| Hair color | Blonde |
| Eye color | Blue |
| Height | 5'4" (162 cm) |
| Weight | 115 lbs (52 kg) |
| Body type | Slim |
| Measurements | 36-28-34 |
| Bra/Cup size | 34B |
| Boobs | Real/Natural |
| Born | February 18, 1996 |
|---|---|
| Birthplace | Dallas, Texas, United States |
| Ethnicity | Caucasian |
| Hair color | Blonde |
| Eye color | Blue |
| Height | 5'4" (162 cm) |
| Weight | 115 lbs (52 kg) |
| Body type | Slim |
| Measurements | 36-28-34 |
| Bra/Cup size | 34B |
| Boobs | Real/Natural |