Jessie Rogers
| Born | August 8, 1993 |
|---|---|
| Birthplace | Goiânia, Goiás, Brazil |
| Ethnicity | Latin |
| Hair color | Blonde |
| Eye color | Green |
| Height | 167 cm (5'6") |
| Weight | 66 kg (145 lbs) |
| Body type | Average |
| Measurements | 34-24-35 |
| Bra/cup size | 30D |
| Boobs | Fake/Enhanced |
| Born | August 8, 1993 |
|---|---|
| Birthplace | Goiânia, Goiás, Brazil |
| Ethnicity | Latin |
| Hair color | Blonde |
| Eye color | Green |
| Height | 167 cm (5'6") |
| Weight | 66 kg (145 lbs) |
| Body type | Average |
| Measurements | 34-24-35 |
| Bra/cup size | 30D |
| Boobs | Fake/Enhanced |