Jenna Justine
| Born | April 20, 1991 |
|---|---|
| Birthplace | St. Pierre, Puerto Rico |
| Ethnicity | Latin |
| Hair color | Auburn |
| Eye color | Brown |
| Height | 5'7" (170 cm) |
| Weight | 99 lbs (45 kg) |
| Body type | Slim |
| Measurements | 32-22-32 |
| Bra/Cup size | 32B |
| Boobs | Real/Natural |
| Born | April 20, 1991 |
|---|---|
| Birthplace | St. Pierre, Puerto Rico |
| Ethnicity | Latin |
| Hair color | Auburn |
| Eye color | Brown |
| Height | 5'7" (170 cm) |
| Weight | 99 lbs (45 kg) |
| Body type | Slim |
| Measurements | 32-22-32 |
| Bra/Cup size | 32B |
| Boobs | Real/Natural |