Jenna Ivory
| Born | June 16, 1993 |
|---|---|
| Birthplace | Scottsdale, Arizona, United States |
| Ethnicity | Caucasian |
| Hair color | Blonde |
| Eye color | Blue |
| Height | 5'6" (167 cm) |
| Weight | 157 lbs (71 kg) |
| Body type | Average |
| Measurements | 36-29-38 |
| Bra/Cup size | 36D |
| Boobs | Real/Natural |
| Born | June 16, 1993 |
|---|---|
| Birthplace | Scottsdale, Arizona, United States |
| Ethnicity | Caucasian |
| Hair color | Blonde |
| Eye color | Blue |
| Height | 5'6" (167 cm) |
| Weight | 157 lbs (71 kg) |
| Body type | Average |
| Measurements | 36-29-38 |
| Bra/Cup size | 36D |
| Boobs | Real/Natural |