Jamie Jett
| Born | May 19, 1999 |
|---|---|
| Birthplace | California, United States |
| Ethnicity | Caucasian |
| Hair color | Blonde |
| Eye color | Blue |
| Height | 5'3" (160 cm) |
| Weight | 107 lbs (49 kg) |
| Body type | Slim |
| Measurements | 32-24-35 |
| Bra/Cup size | 32C |
| Boobs | Real/Natural |
| Born | May 19, 1999 |
|---|---|
| Birthplace | California, United States |
| Ethnicity | Caucasian |
| Hair color | Blonde |
| Eye color | Blue |
| Height | 5'3" (160 cm) |
| Weight | 107 lbs (49 kg) |
| Body type | Slim |
| Measurements | 32-24-35 |
| Bra/Cup size | 32C |
| Boobs | Real/Natural |