Jade Nile
| Born | October 15, 1992 |
|---|---|
| Birthplace | Arizona, United States |
| Ethnicity | Caucasian |
| Hair color | Brown |
| Eye color | Hazel |
| Height | 5'5" (165 cm) |
| Weight | 114 lbs (52 kg) |
| Body type | Slim |
| Measurements | 34-26-34 |
| Bra/Cup size | 34D |
| Boobs | Real/Natural |
| Born | October 15, 1992 |
|---|---|
| Birthplace | Arizona, United States |
| Ethnicity | Caucasian |
| Hair color | Brown |
| Eye color | Hazel |
| Height | 5'5" (165 cm) |
| Weight | 114 lbs (52 kg) |
| Body type | Slim |
| Measurements | 34-26-34 |
| Bra/Cup size | 34D |
| Boobs | Real/Natural |