Izzy Lush
| Born | March 9, 1994 |
|---|---|
| Birthplace | Cali, Valle del Cauca, Colombia |
| Ethnicity | Latin |
| Hair color | Brown |
| Eye color | Hazel |
| Height | 5'7" (170 cm) |
| Weight | 121 lbs (55 kg) |
| Body type | Slim |
| Measurements | 32-24-34 |
| Bra/Cup size | 32B |
| Boobs | Real/Natural |
| Born | March 9, 1994 |
|---|---|
| Birthplace | Cali, Valle del Cauca, Colombia |
| Ethnicity | Latin |
| Hair color | Brown |
| Eye color | Hazel |
| Height | 5'7" (170 cm) |
| Weight | 121 lbs (55 kg) |
| Body type | Slim |
| Measurements | 32-24-34 |
| Bra/Cup size | 32B |
| Boobs | Real/Natural |