Ivy Ireland
| Born | December 20, 1995 |
|---|---|
| Birthplace | Orlando, Florida, United States |
| Ethnicity | Caucasian |
| Hair color | Brown |
| Eye color | Green |
| Height | 5'7" (170 cm) |
| Weight | 128 lbs (58 kg) |
| Body type | Slim |
| Measurements | 34-28-40 |
| Bra/Cup size | 34B |
| Boobs | Fake/Enhanced |
| Born | December 20, 1995 |
|---|---|
| Birthplace | Orlando, Florida, United States |
| Ethnicity | Caucasian |
| Hair color | Brown |
| Eye color | Green |
| Height | 5'7" (170 cm) |
| Weight | 128 lbs (58 kg) |
| Body type | Slim |
| Measurements | 34-28-40 |
| Bra/Cup size | 34B |
| Boobs | Fake/Enhanced |