Isabel Love
| Born | May 7, 1990 |
|---|---|
| Birthplace | Manila, Philippines |
| Ethnicity | Mixed-race (primarily Asian) |
| Hair color | Black |
| Eye color | Brown |
| Height | 5'7" (170 cm) |
| Weight | 125 lbs (57 kg) |
| Body type | Slim |
| Measurements | 36-24-35 |
| Bra/Cup size | 36B |
| Boobs | Real/Natural |
| Born | May 7, 1990 |
|---|---|
| Birthplace | Manila, Philippines |
| Ethnicity | Mixed-race (primarily Asian) |
| Hair color | Black |
| Eye color | Brown |
| Height | 5'7" (170 cm) |
| Weight | 125 lbs (57 kg) |
| Body type | Slim |
| Measurements | 36-24-35 |
| Bra/Cup size | 36B |
| Boobs | Real/Natural |