Holly Hendrix
| Born | April 20, 1997 |
|---|---|
| Birthplace | Lafayette, Indiana, United States |
| Ethnicity | Mixed-race (primarily Latin) |
| Hair color | Brown |
| Eye color | Green |
| Height | 4'10" (147 cm) |
| Weight | 90 lbs (41 kg) |
| Body type | Slim |
| Measurements | 32-22-34 |
| Bra/Cup size | 32A |
| Boobs | Real/Natural |