Heather Honey
| Born | September 9, 2000 |
|---|---|
| Birthplace | California, United States |
| Ethnicity | Caucasian |
| Hair color | Black |
| Eye color | Blue |
| Height | 5'9" (175 cm) |
| Weight | 160 lbs (73 kg) |
| Body type | Average |
| Measurements | 36-26-38 |
| Bra/Cup size | 36DD |
| Boobs | Real/Natural |
| Born | September 9, 2000 |
|---|---|
| Birthplace | California, United States |
| Ethnicity | Caucasian |
| Hair color | Black |
| Eye color | Blue |
| Height | 5'9" (175 cm) |
| Weight | 160 lbs (73 kg) |
| Body type | Average |
| Measurements | 36-26-38 |
| Bra/Cup size | 36DD |
| Boobs | Real/Natural |