Harley King
| Born | June 25, 2000 |
|---|---|
| Birthplace | Topeka, Kansas, United States |
| Ethnicity | Caucasian |
| Hair color | Blonde |
| Eye color | Blue |
| Height | 5'5" (165 cm) |
| Weight | 140 lbs (64 kg) |
| Body type | Average |
| Measurements | 32-24-38 |
| Bra/Cup size | 32C |
| Boobs | Real/Natural |
| Born | June 25, 2000 |
|---|---|
| Birthplace | Topeka, Kansas, United States |
| Ethnicity | Caucasian |
| Hair color | Blonde |
| Eye color | Blue |
| Height | 5'5" (165 cm) |
| Weight | 140 lbs (64 kg) |
| Body type | Average |
| Measurements | 32-24-38 |
| Bra/Cup size | 32C |
| Boobs | Real/Natural |