Haley Reed
| Born | December 20, 1996 |
|---|---|
| Birthplace | Florida, United States |
| Ethnicity | Caucasian |
| Hair color | Blonde |
| Eye color | Green |
| Height | 5'10" (177 cm) |
| Weight | 123 lbs (56 kg) |
| Body type | Slim |
| Measurements | 34-24-35 |
| Bra/Cup size | 32B |
| Boobs | Real/Natural |
| Born | December 20, 1996 |
|---|---|
| Birthplace | Florida, United States |
| Ethnicity | Caucasian |
| Hair color | Blonde |
| Eye color | Green |
| Height | 5'10" (177 cm) |
| Weight | 123 lbs (56 kg) |
| Body type | Slim |
| Measurements | 34-24-35 |
| Bra/Cup size | 32B |
| Boobs | Real/Natural |