Gia Paige
| Born | June 18, 1990 |
|---|---|
| Birthplace | Detroit, Michigan, United States |
| Ethnicity | Caucasian |
| Hair color | Brown |
| Eye color | Hazel |
| Height | 5'1" (154 cm) |
| Weight | 123 lbs (56 kg) |
| Body type | Average |
| Measurements | 35-24-34 |
| Bra/Cup size | 32C |
| Boobs | Real/Natural |
| Born | June 18, 1990 |
|---|---|
| Birthplace | Detroit, Michigan, United States |
| Ethnicity | Caucasian |
| Hair color | Brown |
| Eye color | Hazel |
| Height | 5'1" (154 cm) |
| Weight | 123 lbs (56 kg) |
| Body type | Average |
| Measurements | 35-24-34 |
| Bra/Cup size | 32C |
| Boobs | Real/Natural |