Gia Derza
| Born | December 15, 1998 |
|---|---|
| Birthplace | Mayfield, Ohio, United States |
| Ethnicity | Caucasian |
| Hair color | Brown |
| Eye color | Blue |
| Height | 5'5" (165 cm) |
| Weight | 141 lbs (64 kg) |
| Body type | Average |
| Measurements | 37-26-38 |
| Bra/Cup size | 34C |
| Boobs | Real/Natural |
| Born | December 15, 1998 |
|---|---|
| Birthplace | Mayfield, Ohio, United States |
| Ethnicity | Caucasian |
| Hair color | Brown |
| Eye color | Blue |
| Height | 5'5" (165 cm) |
| Weight | 141 lbs (64 kg) |
| Body type | Average |
| Measurements | 37-26-38 |
| Bra/Cup size | 34C |
| Boobs | Real/Natural |