Faith Love
| Born | July 14, 1993 |
|---|---|
| Birthplace | Kingston, Jamaica |
| Nationality | Jamaican |
| Ethnicity | Black |
| Hair color | Black |
| Eye color | Brown |
| Height | 5'9" (175 cm) |
| Weight | 136 lbs (62 kg) |
| Body type | Average |
| Measurements | 36-25-33 |
| Bra/Cup size | 34F |
| Boobs | Fake/Enhanced |
| Born | July 14, 1993 |
|---|---|
| Birthplace | Kingston, Jamaica |
| Nationality | Jamaican |
| Ethnicity | Black |
| Hair color | Black |
| Eye color | Brown |
| Height | 5'9" (175 cm) |
| Weight | 136 lbs (62 kg) |
| Body type | Average |
| Measurements | 36-25-33 |
| Bra/Cup size | 34F |
| Boobs | Fake/Enhanced |