Emma Starletto
| Born | August 5, 1999 |
|---|---|
| Birthplace | Phoenix, Arizona, United States |
| Ethnicity | Caucasian |
| Hair color | Blonde |
| Eye color | Blue |
| Height | 5'3" (160 cm) |
| Weight | 99 lbs (45 kg) |
| Body type | Slim |
| Measurements | 34-25-36 |
| Bra/Cup size | 32B |
| Boobs | Fake/Enhanced |
| Born | August 5, 1999 |
|---|---|
| Birthplace | Phoenix, Arizona, United States |
| Ethnicity | Caucasian |
| Hair color | Blonde |
| Eye color | Blue |
| Height | 5'3" (160 cm) |
| Weight | 99 lbs (45 kg) |
| Body type | Slim |
| Measurements | 34-25-36 |
| Bra/Cup size | 32B |
| Boobs | Fake/Enhanced |