Emma Hix
| Born | October 25, 1997 |
|---|---|
| Birthplace | Kelowna, British Columbia, Canada |
| Ethnicity | Caucasian |
| Hair color | Blonde |
| Eye color | Brown |
| Height | 5'4" (162 cm) |
| Weight | 110 lbs (50 kg) |
| Body type | Slim |
| Measurements | 32-25-32 |
| Bra/Cup size | 32DD |
| Boobs | Fake/Enhanced |
| Born | October 25, 1997 |
|---|---|
| Birthplace | Kelowna, British Columbia, Canada |
| Ethnicity | Caucasian |
| Hair color | Blonde |
| Eye color | Brown |
| Height | 5'4" (162 cm) |
| Weight | 110 lbs (50 kg) |
| Body type | Slim |
| Measurements | 32-25-32 |
| Bra/Cup size | 32DD |
| Boobs | Fake/Enhanced |