Emily Willis
| Born | December 29, 1998 |
|---|---|
| Birthplace | Argentina |
| Ethnicity | Latin |
| Hair color | Black |
| Eye color | Brown |
| Height | 5'5" (165 cm) |
| Weight | 108 lbs (49 kg) |
| Body type | Slim |
| Measurements | 32-24-34 |
| Bra/Cup size | 32A |
| Boobs | Real/Natural |
| Born | December 29, 1998 |
|---|---|
| Birthplace | Argentina |
| Ethnicity | Latin |
| Hair color | Black |
| Eye color | Brown |
| Height | 5'5" (165 cm) |
| Weight | 108 lbs (49 kg) |
| Body type | Slim |
| Measurements | 32-24-34 |
| Bra/Cup size | 32A |
| Boobs | Real/Natural |