Dixie Lynn
| Born | April 23, 2001 |
|---|---|
| Birthplace | Nashville, Tennessee, United States |
| Ethnicity | Caucasian |
| Hair color | Blonde |
| Eye color | Blue |
| Height | 5'2" (157 cm) |
| Weight | 101 lbs (46 kg) |
| Body type | Slim |
| Measurements | 34-26-36 |
| Bra/Cup size | 34C |
| Boobs | Real/Natural |
| Born | April 23, 2001 |
|---|---|
| Birthplace | Nashville, Tennessee, United States |
| Ethnicity | Caucasian |
| Hair color | Blonde |
| Eye color | Blue |
| Height | 5'2" (157 cm) |
| Weight | 101 lbs (46 kg) |
| Body type | Slim |
| Measurements | 34-26-36 |
| Bra/Cup size | 34C |
| Boobs | Real/Natural |