Dahlia Sky
| Born | August 10, 1989 |
|---|---|
| Birthplace | Riverside, California, United States |
| Ethnicity | Caucasian |
| Hair color | Brown |
| Eye color | Blue |
| Height | 5'6" (167 cm) |
| Weight | 128 lbs (58 kg) |
| Body type | Slim |
| Measurements | 35-24-33 |
| Bra/Cup size | 32C |
| Boobs | Real/Natural |
| Born | August 10, 1989 |
|---|---|
| Birthplace | Riverside, California, United States |
| Ethnicity | Caucasian |
| Hair color | Brown |
| Eye color | Blue |
| Height | 5'6" (167 cm) |
| Weight | 128 lbs (58 kg) |
| Body type | Slim |
| Measurements | 35-24-33 |
| Bra/Cup size | 32C |
| Boobs | Real/Natural |