Chloe Cherry
| Born | August 23, 1997 |
|---|---|
| Birthplace | Willow Street, Pennsylvania, United States |
| Ethnicity | Caucasian |
| Hair color | Blonde |
| Eye color | Green |
| Height | 5'7" (170 cm) |
| Weight | 119 lbs (54 kg) |
| Body type | Slim |
| Measurements | 33-24-34 |
| Bra/Cup size | 32A |
| Boobs | Real/Natural |