Cherry Kiss
| Born | December 31, 1992 |
|---|---|
| Birthplace | Niš, Nišava, Serbia |
| Ethnicity | Caucasian |
| Hair color | Blonde |
| Eye color | Brown |
| Height | 5'8" (172 cm) |
| Weight | 125 lbs (57 kg) |
| Body type | Average |
| Measurements | 34-24-35 |
| Bra/Cup size | 34B |
| Boobs | Real/Natural |
| Born | December 31, 1992 |
|---|---|
| Birthplace | Niš, Nišava, Serbia |
| Ethnicity | Caucasian |
| Hair color | Blonde |
| Eye color | Brown |
| Height | 5'8" (172 cm) |
| Weight | 125 lbs (57 kg) |
| Body type | Average |
| Measurements | 34-24-35 |
| Bra/Cup size | 34B |
| Boobs | Real/Natural |