Catalina Ossa
| Born | February 7, 2001 |
|---|---|
| Birthplace | Bogotá, Capital District, Colombia |
| Ethnicity | Latin |
| Hair color | Brown |
| Eye color | Brown |
| Height | 5'2" (157 cm) |
| Weight | 109 lbs (49 kg) |
| Body type | Slim |
| Measurements | 33-24-34 |
| Bra/Cup size | 32B |
| Boobs | Real/Natural |
| Born | February 7, 2001 |
|---|---|
| Birthplace | Bogotá, Capital District, Colombia |
| Ethnicity | Latin |
| Hair color | Brown |
| Eye color | Brown |
| Height | 5'2" (157 cm) |
| Weight | 109 lbs (49 kg) |
| Body type | Slim |
| Measurements | 33-24-34 |
| Bra/Cup size | 32B |
| Boobs | Real/Natural |