Casey Calvert
| Born | March 17, 1990 |
|---|---|
| Birthplace | Baltimore, Maryland, United States |
| Ethnicity | Caucasian |
| Hair color | Black |
| Eye color | Brown |
| Height | 162 cm (5'4") |
| Weight | 52 kg (114 lbs) |
| Body type | Slim |
| Measurements | 36-25-34 |
| Bra/cup size | 34B |
| Boobs | Real/Natural |
| Born | March 17, 1990 |
|---|---|
| Birthplace | Baltimore, Maryland, United States |
| Ethnicity | Caucasian |
| Hair color | Black |
| Eye color | Brown |
| Height | 162 cm (5'4") |
| Weight | 52 kg (114 lbs) |
| Body type | Slim |
| Measurements | 36-25-34 |
| Bra/cup size | 34B |
| Boobs | Real/Natural |