Cameron Canada
| Born | March 7, 1989 |
|---|---|
| Birthplace | Toronto, Ontario, Canada |
| Ethnicity | Caucasian |
| Hair color | Blonde |
| Eye color | Blue |
| Height | 5'2" (157 cm) |
| Weight | 115 lbs (52 kg) |
| Body type | Slim |
| Measurements | 36-25-36 |
| Bra/Cup size | 34B |
| Boobs | Real/Natural |
| Born | March 7, 1989 |
|---|---|
| Birthplace | Toronto, Ontario, Canada |
| Ethnicity | Caucasian |
| Hair color | Blonde |
| Eye color | Blue |
| Height | 5'2" (157 cm) |
| Weight | 115 lbs (52 kg) |
| Body type | Slim |
| Measurements | 36-25-36 |
| Bra/Cup size | 34B |
| Boobs | Real/Natural |