Brooklyn Gray
| Born | March 15, 1999 |
|---|---|
| Birthplace | Miami, Florida, United States |
| Ethnicity | Mixed-race |
| Hair color | Brown |
| Eye color | Brown |
| Height | 5'4" (162 cm) |
| Weight | 125 lbs (57 kg) |
| Body type | Athletic |
| Measurements | 36-22-32 |
| Bra/Cup size | 34B |
| Boobs | Real/Natural |
| Born | March 15, 1999 |
|---|---|
| Birthplace | Miami, Florida, United States |
| Ethnicity | Mixed-race |
| Hair color | Brown |
| Eye color | Brown |
| Height | 5'4" (162 cm) |
| Weight | 125 lbs (57 kg) |
| Body type | Athletic |
| Measurements | 36-22-32 |
| Bra/Cup size | 34B |
| Boobs | Real/Natural |