Brenna McKenna
| Born | July 17, 1993 |
|---|---|
| Birthplace | New Jersey, United States |
| Ethnicity | Caucasian |
| Hair color | Blonde |
| Eye color | Hazel |
| Height | 5'7" (170 cm) |
| Weight | 125 lbs (57 kg) |
| Body type | Athletic |
| Measurements | 34-24-32 |
| Bra/Cup size | 34B |
| Boobs | Real/Natural |
| Born | July 17, 1993 |
|---|---|
| Birthplace | New Jersey, United States |
| Ethnicity | Caucasian |
| Hair color | Blonde |
| Eye color | Hazel |
| Height | 5'7" (170 cm) |
| Weight | 125 lbs (57 kg) |
| Body type | Athletic |
| Measurements | 34-24-32 |
| Bra/Cup size | 34B |
| Boobs | Real/Natural |