Breanne Benson
| Born | April 22, 1984 |
|---|---|
| Birthplace | Tirana, Albania |
| Ethnicity | Caucasian |
| Hair color | Brown |
| Eye color | Brown |
| Height | 5'4" (162 cm) |
| Weight | 104 lbs (47 kg) |
| Body type | Slim |
| Measurements | 35-22-35 |
| Bra/Cup size | 32C |
| Boobs | Real/Natural |
| Born | April 22, 1984 |
|---|---|
| Birthplace | Tirana, Albania |
| Ethnicity | Caucasian |
| Hair color | Brown |
| Eye color | Brown |
| Height | 5'4" (162 cm) |
| Weight | 104 lbs (47 kg) |
| Body type | Slim |
| Measurements | 35-22-35 |
| Bra/Cup size | 32C |
| Boobs | Real/Natural |