Betty Foxxx
| Born | August 9, 1986 |
|---|---|
| Birthplace | Valencia, Spain |
| Ethnicity | Caucasian |
| Hair color | Brown |
| Eye color | Blue |
| Height | 5'2" (157 cm) |
| Weight | 117 lbs (53 kg) |
| Body type | Average |
| Measurements | 40D-27-40 |
| Bra/Cup size | 40D |
| Boobs | Fake/Enhanced |
| Born | August 9, 1986 |
|---|---|
| Birthplace | Valencia, Spain |
| Ethnicity | Caucasian |
| Hair color | Brown |
| Eye color | Blue |
| Height | 5'2" (157 cm) |
| Weight | 117 lbs (53 kg) |
| Body type | Average |
| Measurements | 40D-27-40 |
| Bra/Cup size | 40D |
| Boobs | Fake/Enhanced |