Bella Blu
| Born | August 16, 1993 |
|---|---|
| Birthplace | New York, New York, United States |
| Ethnicity | Caucasian |
| Hair color | Brown |
| Eye color | Blue |
| Height | 5'2" (157 cm) |
| Weight | 115 lbs (52 kg) |
| Body type | Average |
| Measurements | 37-28-38 |
| Bra/Cup size | 36F |
| Boobs | Fake/Enhanced |
| Born | August 16, 1993 |
|---|---|
| Birthplace | New York, New York, United States |
| Ethnicity | Caucasian |
| Hair color | Brown |
| Eye color | Blue |
| Height | 5'2" (157 cm) |
| Weight | 115 lbs (52 kg) |
| Body type | Average |
| Measurements | 37-28-38 |
| Bra/Cup size | 36F |
| Boobs | Fake/Enhanced |