Bailey Base
| Born | February 26, 2001 |
|---|---|
| Birthplace | Miami, Florida, United States |
| Ethnicity | Caucasian |
| Hair color | Blonde |
| Eye color | Brown |
| Height | 4'11" (149 cm) |
| Weight | 110 lbs (50 kg) |
| Body type | Slim |
| Measurements | 34-24-35 |
| Bra/Cup size | 34B |
| Boobs | Real/Natural |
| Born | February 26, 2001 |
|---|---|
| Birthplace | Miami, Florida, United States |
| Ethnicity | Caucasian |
| Hair color | Blonde |
| Eye color | Brown |
| Height | 4'11" (149 cm) |
| Weight | 110 lbs (50 kg) |
| Body type | Slim |
| Measurements | 34-24-35 |
| Bra/Cup size | 34B |
| Boobs | Real/Natural |