Avery Adair
| Born | October 31, 1996 |
|---|---|
| Birthplace | California, United States |
| Ethnicity | Caucasian |
| Hair color | Brown |
| Eye color | Brown |
| Height | 5'9" (175 cm) |
| Weight | 125 lbs (57 kg) |
| Body type | Slim |
| Measurements | 37-24-36 |
| Bra/Cup size | 34B |
| Boobs | Real/Natural |
| Born | October 31, 1996 |
|---|---|
| Birthplace | California, United States |
| Ethnicity | Caucasian |
| Hair color | Brown |
| Eye color | Brown |
| Height | 5'9" (175 cm) |
| Weight | 125 lbs (57 kg) |
| Body type | Slim |
| Measurements | 37-24-36 |
| Bra/Cup size | 34B |
| Boobs | Real/Natural |