Ashli Orion
| Born | June 19, 1987 |
|---|---|
| Birthplace | San Diego, California, United States |
| Ethnicity | Mixed-race (primarily Caucasian) |
| Hair color | Brown |
| Eye color | Blue |
| Height | 5'5" (165 cm) |
| Weight | 122 lbs (55 kg) |
| Body type | Slim |
| Measurements | 34-29-39 |
| Bra/Cup size | 34A |
| Boobs | Real/Natural |