Ashley Lane
| Born | February 27, 1991 |
|---|---|
| Birthplace | Portland, Oregon, United States |
| Ethnicity | Caucasian |
| Hair color | Brown |
| Eye color | Blue |
| Height | 5'8" (172 cm) |
| Weight | 121 lbs (55 kg) |
| Body type | Slim |
| Measurements | 35-26-35 |
| Bra/Cup size | 34C |
| Boobs | Real/Natural |
| Born | February 27, 1991 |
|---|---|
| Birthplace | Portland, Oregon, United States |
| Ethnicity | Caucasian |
| Hair color | Brown |
| Eye color | Blue |
| Height | 5'8" (172 cm) |
| Weight | 121 lbs (55 kg) |
| Body type | Slim |
| Measurements | 35-26-35 |
| Bra/Cup size | 34C |
| Boobs | Real/Natural |