Ashley Alexander
| Born | August 26, 2005 |
|---|---|
| Birthplace | Miami, Florida, United States |
| Ethnicity | Caucasian |
| Hair color | Blonde |
| Eye color | Brown |
| Height | 5'5" (165 cm) |
| Weight | 115 lbs (52 kg) |
| Body type | Slim |
| Measurements | 34-24-35 |
| Bra/Cup size | 32B |
| Boobs | Real/Natural |
| Born | August 26, 2005 |
|---|---|
| Birthplace | Miami, Florida, United States |
| Ethnicity | Caucasian |
| Hair color | Blonde |
| Eye color | Brown |
| Height | 5'5" (165 cm) |
| Weight | 115 lbs (52 kg) |
| Body type | Slim |
| Measurements | 34-24-35 |
| Bra/Cup size | 32B |
| Boobs | Real/Natural |