Arietta Adams
| Born | March 29, 2000 |
|---|---|
| Birthplace | North Carolina, United States |
| Ethnicity | Caucasian |
| Hair color | Red |
| Eye color | Green |
| Height | 5'6" (167 cm) |
| Weight | 134 lbs (61 kg) |
| Body type | Slim |
| Measurements | 34B-27-35 |
| Bra/Cup size | 34B |
| Boobs | Real/Natural |
| Born | March 29, 2000 |
|---|---|
| Birthplace | North Carolina, United States |
| Ethnicity | Caucasian |
| Hair color | Red |
| Eye color | Green |
| Height | 5'6" (167 cm) |
| Weight | 134 lbs (61 kg) |
| Body type | Slim |
| Measurements | 34B-27-35 |
| Bra/Cup size | 34B |
| Boobs | Real/Natural |