Ari Alectra
| Born | January 26, 1995 |
|---|---|
| Birthplace | Williamsport, Pennsylvania, United States |
| Ethnicity | Mixed-race (primarily Black) |
| Hair color | Black |
| Eye color | Brown |
| Height | 5'7" (170 cm) |
| Weight | 123 lbs (56 kg) |
| Body type | Slim |
| Measurements | 32-24-34 |
| Bra/Cup size | 32A |
| Boobs | Real/Natural |