Anya Olsen
| Born | September 27, 1994 |
|---|---|
| Birthplace | Oneonta, New York, United States |
| Ethnicity | Caucasian |
| Hair color | Brown |
| Eye color | Blue |
| Height | 5'4" (162 cm) |
| Weight | 113 lbs (51 kg) |
| Body type | Slim |
| Measurements | 34-24-34 |
| Bra/Cup size | 32B |
| Boobs | Real/Natural |
| Born | September 27, 1994 |
|---|---|
| Birthplace | Oneonta, New York, United States |
| Ethnicity | Caucasian |
| Hair color | Brown |
| Eye color | Blue |
| Height | 5'4" (162 cm) |
| Weight | 113 lbs (51 kg) |
| Body type | Slim |
| Measurements | 34-24-34 |
| Bra/Cup size | 32B |
| Boobs | Real/Natural |