Anna Claire Clouds
| Born | February 15, 1995 |
|---|---|
| Birthplace | Nashville, Tennessee, United States |
| Ethnicity | Caucasian |
| Hair color | Blonde |
| Eye color | Brown |
| Height | 5'1" (154 cm) |
| Weight | 107 lbs (49 kg) |
| Body type | Slim |
| Measurements | 32A-25-37 |
| Bra/Cup size | 32A |
| Boobs | Real/Natural |