Angela White
| Born | March 4, 1985 |
|---|---|
| Birthplace | Sydney, New South Wales, Australia |
| Ethnicity | Caucasian |
| Hair color | Brown |
| Eye color | Blue |
| Height | 5'3" (160 cm) |
| Weight | 150 lbs (68 kg) |
| Body type | Average |
| Measurements | 42-28-41 |
| Bra/Cup size | 32H |
| Boobs | Real/Natural |
| Born | March 4, 1985 |
|---|---|
| Birthplace | Sydney, New South Wales, Australia |
| Ethnicity | Caucasian |
| Hair color | Brown |
| Eye color | Blue |
| Height | 5'3" (160 cm) |
| Weight | 150 lbs (68 kg) |
| Body type | Average |
| Measurements | 42-28-41 |
| Bra/Cup size | 32H |
| Boobs | Real/Natural |