Angel Smalls
| Born | December 11, 1993 |
|---|---|
| Birthplace | Cupertino, California, United States |
| Ethnicity | Mixed-race (primarily Caucasian) |
| Hair color | Blonde |
| Eye color | Hazel |
| Height | 5'0" (152 cm) |
| Weight | 86 lbs (39 kg) |
| Body type | Slim |
| Measurements | 35-24-34 |
| Bra/Cup size | 34A |
| Boobs | Real/Natural |