Ana Foxxx
| Born | October 29, 1988 |
|---|---|
| Birthplace | Rialto, California, United States |
| Ethnicity | Black |
| Hair color | Black |
| Eye color | Brown |
| Height | 5'8" (172 cm) |
| Weight | 129 lbs (59 kg) |
| Body type | Athletic |
| Measurements | 36-26-36 |
| Bra/Cup size | 34B |
| Boobs | Real/Natural |
| Born | October 29, 1988 |
|---|---|
| Birthplace | Rialto, California, United States |
| Ethnicity | Black |
| Hair color | Black |
| Eye color | Brown |
| Height | 5'8" (172 cm) |
| Weight | 129 lbs (59 kg) |
| Body type | Athletic |
| Measurements | 36-26-36 |
| Bra/Cup size | 34B |
| Boobs | Real/Natural |