Ally Kay
| Born | April 12, 1987 |
|---|---|
| Birthplace | Houston, Texas, United States |
| Ethnicity | Caucasian |
| Hair color | Blonde |
| Eye color | Green |
| Height | 5'5" (165 cm) |
| Weight | 121 lbs (55 kg) |
| Body type | Average |
| Measurements | 34A-25-38 |
| Bra/Cup size | 34A |
| Boobs | Real/Natural |
| Born | April 12, 1987 |
|---|---|
| Birthplace | Houston, Texas, United States |
| Ethnicity | Caucasian |
| Hair color | Blonde |
| Eye color | Green |
| Height | 5'5" (165 cm) |
| Weight | 121 lbs (55 kg) |
| Body type | Average |
| Measurements | 34A-25-38 |
| Bra/Cup size | 34A |
| Boobs | Real/Natural |