Alicia Tease
| Born | March 16, 1988 |
|---|---|
| Birthplace | United States |
| Hair color | Brown |
| Eye color | Brown |
| Height | 5'9" (175 cm) |
| Weight | 129 lbs (59 kg) |
| Measurements | 38-24-38 |
| Bra/Cup size | B |
| Boobs | Real/Natural |
| Born | March 16, 1988 |
|---|---|
| Birthplace | United States |
| Hair color | Brown |
| Eye color | Brown |
| Height | 5'9" (175 cm) |
| Weight | 129 lbs (59 kg) |
| Measurements | 38-24-38 |
| Bra/Cup size | B |
| Boobs | Real/Natural |