Alexa Grace
| Born | November 4, 1994 |
|---|---|
| Birthplace | Red Bank, New Jersey, United States |
| Ethnicity | Caucasian |
| Hair color | Blonde |
| Eye color | Green |
| Height | 5'10" (177 cm) |
| Weight | 121 lbs (55 kg) |
| Body type | Slim |
| Measurements | 32-24-36 |
| Bra/Cup size | 32A |
| Boobs | Real/Natural |