Alexa Aimes
| Born | March 7, 1989 |
|---|---|
| Birthplace | San Francisco, California, United States |
| Ethnicity | Latin |
| Hair color | Brown |
| Eye color | Brown |
| Height | 5'2" (157 cm) |
| Weight | 101 lbs (46 kg) |
| Body type | Slim |
| Measurements | 30-23-33 |
| Bra/Cup size | 30F |
| Boobs | Fake/Enhanced |
| Born | March 7, 1989 |
|---|---|
| Birthplace | San Francisco, California, United States |
| Ethnicity | Latin |
| Hair color | Brown |
| Eye color | Brown |
| Height | 5'2" (157 cm) |
| Weight | 101 lbs (46 kg) |
| Body type | Slim |
| Measurements | 30-23-33 |
| Bra/Cup size | 30F |
| Boobs | Fake/Enhanced |