Alex Grey
| Born | April 20, 1996 |
|---|---|
| Birthplace | Fort Benning, Georgia, United States |
| Ethnicity | Caucasian |
| Hair color | Blonde |
| Eye color | Blue |
| Height | 5'2" (157 cm) |
| Weight | 99 lbs (45 kg) |
| Body type | Slim |
| Measurements | 32-22-32 |
| Bra/Cup size | 32B |
| Boobs | Real/Natural |
| Born | April 20, 1996 |
|---|---|
| Birthplace | Fort Benning, Georgia, United States |
| Ethnicity | Caucasian |
| Hair color | Blonde |
| Eye color | Blue |
| Height | 5'2" (157 cm) |
| Weight | 99 lbs (45 kg) |
| Body type | Slim |
| Measurements | 32-22-32 |
| Bra/Cup size | 32B |
| Boobs | Real/Natural |