Alaina Dawson
| Born | October 2, 1996 |
|---|---|
| Birthplace | Ohio, United States |
| Ethnicity | Caucasian |
| Hair color | Auburn |
| Eye color | Brown |
| Height | 5'3" (160 cm) |
| Weight | 105 lbs (48 kg) |
| Body type | Slim |
| Measurements | 34-24-34 |
| Bra/Cup size | 34A |
| Boobs | Real/Natural |
| Born | October 2, 1996 |
|---|---|
| Birthplace | Ohio, United States |
| Ethnicity | Caucasian |
| Hair color | Auburn |
| Eye color | Brown |
| Height | 5'3" (160 cm) |
| Weight | 105 lbs (48 kg) |
| Body type | Slim |
| Measurements | 34-24-34 |
| Bra/Cup size | 34A |
| Boobs | Real/Natural |